Nowy sezon za rogiem, zapraszamy do naszego sklepu Sklep Kursport po najwyższej jakości chemię basenową oraz chemię do wanien Spa( jacuzzi )

 

zdj5

Aby basen był  w pełni przygotowany do upalnego lata potrzebujemy:

1.Środek  dezynfekujący 
Najlepszym wyborem do dezynfekcji basenu jest chlor, aby w pełni przeprowadzić dezynfekcje chlorowa potrzebujemy chlor nieorganiczny HTH Chlor Szokowy, którym przeprowadzimy wymagane przy uruchomieniu chlorowanie szokowe. Póżniej powinniśmy używac chlor organiczny HTH Chlor Tabletki 200g. Stosowanie tabletek uwarunkowane jest oczywiście wielkościa obiektu  i frekwencja. 


2.Środek obniżający i stabilizujący PH
Aby komfort kąpieli był na odpowiednim poziomie, oraz środki chlorowe działały prawidłowo, potrzebne jest odpowienie stężenie PH. PH w wodzie basenowej ma tendencję wzrostową, w związku z tym stosuje się HTH PH minus w celu obniżenia jego wielkości. 

3.Środki glonobójcze
Środki prewencyjne, które zapobiegają namnażaniu się alg i innych organizmów w środowisku wodnym. Tutaj odpowiednim produktem będzie HTH Koncentrat Glonobójczy

4.Środki Czyszczace
HTH Czyszczący linię wody to bardzo wydajny żel do czyszczenia ścian basenowych. Środek możemy stosować zarówno "na sucho" jak i pod powierzchnią wody.